Itsenäisyyspäivän juhla

6.12.2015 14:00 - 16:00

Kanneltalossa

OHJELMA TULOSSA


Klo
14.00

.........

15.00

Järjestäjä: Kaarela – Seura r.y.

Puheenjohtajan mietteitä

ASUMINEN JA PALVELUT - Erik Bärlund

Kaarelan kaupunginosassa asuu nykyisin noin 26000 ihmistä, ja lisää tulee lähivuosina. Kaarela on monimuotoinen, vaihteleva, toimiva ja miellyttävä kaupunginosa asuk... Lue lisää


Tapahtumia Kaarelassa

Itsenäisyyspäivän juhla

6.12.2015 14:00 - 16:00


KAARELA-SEURAN HALLITUS VUONNA 2010

Puheenjohtaja
Erik Bärlund
Vanhaistentie 8 E 33
00420 Helsinki
Puh. 050-527 7200
lbarlun2@welho.com

Sihteeri
Leena Timoskainen
Kanneltie 10 B 24
00420 Helsinki
Puh. 0400-614704
leena.timoskainen@welho.com

Taisto Saaresaho
Solistintie 2 U 67
00420 Helsinki
Puh. 050-3804368
taisto.saaresaho@kolumbus.fi

Kaija Kulmala
Rukkilanrinne 7 O 101
00410 Helsinki
Puh. 041-570 5548

Varapuheenjohtaja
Kari Varvikko
Kuohurinne 4 A 6
01600 Vantaa
Puh. 0400-447 507
kari.varvikko@eepinen.fi

Taloudenhoitaja
Hannele Kosola
Kaarelantie 86 E 57
00420 Helsinki
040-8344807
hannele.kosola@poyry.fi

Heikki Tuurala
Klaneettipolku 7 B 16
00420 Helsinki
5631 691/040-586 8965
heikki.tuurala@helsinki.fi

Tomi Sevander
Taavetti Laitisenkatu 7 A 15
00300 Helsinki
Puh. 050-561 2581
tomi.sevander@welho.com

Erkki Paavola
Sitrakuja 4
00420 Helsinki
Puh. 09-5042144,
040-535 6722
erkki.paavola@pp2.inet.fi

Heikki Laitinen (vara)
Urkupillintie 7 H 78
00420 Helsinki
Puh. 0400-481 294
hk.laitinen@welho.com

Sakari Enrold (vara)
Vanhaistentie 6
00420 Helsinki
23403810/050-3801253
sakari.enrold@evl.fi

Jauri Varvikko (vara)
Toiskantie 2 B 12,
00410 Helsinki
Puh. 040-512 5105
jauri.varvikko@eepinen.fi